Kontakt oss

Avdeling Nærbø

Post- og leveringsadresse:
Veslemøyvegen 3c, 4365 Nærbø

Besøksadresse:
Bjorhaugslettå 38, 4365 Nærbø

Telefon:
40 43 26 00

E-post:
post@sfp.no

Avdeling Egersund

Besøk- og leveringsadresse: 
Lindøyveien 86, 4373 Egersund

Telefon:
40 43 26 00

E-post:
post@sfp.no

Ønsker du å jobbe i SFP Klima AS?

Vennligst send CV og søknad til post@sfp.no

Våre ansatte

Tommy Figved

Daglig leder

Telefon: 40432601
E-post: tommy@sfp.no 

Alf Stålesen

Prosjektleder

Telefon: 40432602
E-post: alf@sfp.no 

Ove Tunheim

Prosjektleder

Telefon: 40432606
E-post: ove@sfp.no 

Gunnar Petterson

Serviceleder

Telefon: 40432603
E-post: gunnar@sfp.no 

Gaute Vigre

Servicetekniker

Telefon: 40432604
E-post: gaute@sfp.no 

Mikkel Ole Mathiesen

Kjøletekniker

Telefon: 40432609
E-mail: mikkel@sfp.no 

Renate Kvia

Teknisk Assistent

Telefon: 92253613
E-mail: renate@sfp.no 

Arild Seglem

BAS

Telefon: 40432608
E-mail: arild@sfp.no

Mindaugas Lesinskas

BAS

Telefon: 40432605

Robertas Mikulicius

BAS

Telefon: 40432607

Ovidijus Suminas-Karpavicius

Montør

Sarah Elise Pedersen

Lærling